Tandem Atlayısı Selcuk

Print
PDF

 

 ATLAYIŞLARIMIZ  BAŞLAMIŞTIR

EFES HAVAALANI - SELCUK - İZMİR

Tandem atlayışı için daha önceden eğitim almış olmanız ya da bir belge gerekmemektedir. Sadece on beş dakikalık bir brifing sonrasında tecrübeli tandem pilotlarımız ile 4000 metreden atlayabilir, 45 saniye serbest düşüşten sonra açılan çift kişilik paraşüt ile antik Efes kenti üzerinde süzülüp inanılmaz bir manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.  İsterseniz hava kameramanlarımız uçaktan çıkıştan yere inişe kadar atlayışınızı kaydedip maceranızı sevdiklerinizle paylaşabilmenizi sağlar.Yanınızda rahat kıyafetler ve spor ayakkabılar getirmeyi unutmayın. Sandaletler, botlar ya da yüksek topuklu ayakkabılar atlayış için uygun değildir.

Tandem atlayış öncesinde katılımcıların TAAHHÜTNAME imzalayarak fiziksel ve zihinsel bir problemleri olmadığını teyit etmeleri gerekmektedir.

MAKSİMUM KİLO LİMİTİ 

                                        90 KG

MAKSİMUM BOY LİMİTİ 

                                      1,90 CM

MİNİMUM YAŞ LİMİTİ

                                                 14

Normal şartlar dahilinde 1 saat içerisinde tamamlanabilen bir aktivite olmasına karsın, meteorolojik şartlar ve diğer rezervasyonlar nedeniyle 1-3 saat bekleyebileceğinizi unutmayın. Tandem atlayışı yapmak isteyen kişilerin yüksek sezonda en az bir hafta öncesinden, düşük sezonda en az 3 gün öncesinden rezervasyon numaramızı arayarak rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Salı günleri dışında hava koşullarının uygun olduğu her gün atlayış yapılabilir. Tüm atlayışlar meteorolojik şartlar uygunsa gerçekleşir. Bunun bilgisi atlayış gününden 1 gün öncesi elimize ulaşmaktadır. Dolayısıyla size atlayışın olup olmayacağını bir gün öncesinden  en geç atlayış gününün sabahında bildirebiliyoruz.

ULAŞIM

İZMİRDEN KARAYOLU İLE SELÇUK İLÇESİNE, ORADAN KUŞADASI YÖNÜNE DOĞRU 4 KM  DEVAM EDİNCE SOLDA EFES HAVAALANINI GÖRECEKSİNİZ. KONAKLAMA İÇİN SELÇUK İLÇESİ EN YAKIN YERLEŞİM YERİDİR.  

ATLAYIŞ SAATLERİ  

     BAŞLANGIÇ    12.30    BİTİŞ     17.30  

ATLAYIŞ GÜNLERİ  

     SALI HARİÇ HER GÜN

ATLAYIŞ AYLARI

     TÜM YIL

 

2016 TANDEM ATLAYIŞI  FİYATLARI

                   ATLAYIŞLARIMIZ  BAŞLAMIŞTIR. REZERVASYON İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ NUMARAMIZA                           WHATSAPPTAN İSİM,  SOYİSİM VE TARİH BİLGİSİNİ GÖNDERİNİZ

TANDEM           
600 TL  550 TL kişi başı
KAMERA ÇEKİMİ
            250 TL  kişi başı 
AKTİVİTE ZAMANI
1 -2 saat
FİYATA DAHİL HİZMETLER
KDV+SİGORTA + REHBERLİK + FAALİYET ARAÇLARI
ÖDEME NAKİT & KREDİ KARTI (Atlayış Sonrası)

REZERVASYON

0 530 8840854  /

   

TANDEM KONAKLAMALI FULL PAKET

TANDEM           
1000 TL  900 TL kişi başı
KAMERA ÇEKİMİ
DAHİL
AKTİVİTE ZAMANI
1 -2 saat
FİYATA DAHİL HİZMETLER
KDV + SİGORTA + KONAKLAMA 1 kişi /kahvaltı dahil+ KAMERA + Selçuktan Alana Transferler + FAALİYET ARAÇLARI
ÖDEME NAKİT & KREDİ KARTI (Atlayış Sonrası)

REZERVASYON

0 530 8840854  /

MICROLIGHT 

Microlight pilotu eşliğinde Ege sahili ve Efes Antik Kenti üzerinde,  kendi belirleyebileceğiniz rota ve süre ile Microlight uçuşu. 

Bütün yıl boyunca hava durumu uygunsa ve yeterli doluluk sağlanabilirse uçuş yapılabilir.

Ege’nin tarihi ve doğal güzelliklerini binlerce metre yükseklikten keyifle izleyin. Microlight hava araçlarımızla gerçekleştireceğiniz bu uçuş hayatınız boyunca unutamayacağınız bir deneyime dönüşsün. Bir yolcu kapasiteli ve oldukça hafif bir hava aracı olan Microlight aynı zamanda motorlu yelken kanat adıyla da biliniyor. Tercihinize göre 20-30 ve 60 dakika sürebilecek uçuşunuz, gün doğumundan gün batımına dek uzman pilotlarımız eşliğinde güvenle ve kolaylıkla gerçekleştiriliyor. Selçuk havaalanı kalkışlı uçuşunuzu kendi belirleyeceğiniz rotaya göre tamamlayabilirsiniz.

Dünyaca ünlü Efes antik kenti, Meryem Ana Evi, Selçuk Kalesi, tarihi kiliseler, Pamucak Sahili ve Kuşadası yat limanı ayaklarınızın altında kayıp giderken hiç kimsenin görmediği eşsiz görüntülerin fotoğraflarını çekebilir ya da uçuşunuzu videoya kaydedebilirsiniz. Microlightların alçak uçuş yapabilme özelliği sayesinde muhteşem bir manzarayı çok yakından görebilirsiniz.

Microlight uçuşunuzu güvenle ve keyif içinde tecrübeli THK pilotları eşliğinde  gerçekleştirebilirsiniz. Microlight uçuşu için bir yaş sınırlaması olmamakla birlikte herhangi bir ciddi rahatsızlığınızın olmaması gerekiyor. Uçuşunuzu en rahat şekilde yapabilmek adına gelirken yanınızda rahat kıyafetler ve spor ayakkabılarınızın olmasını tavsiye ediyoruz.

Dostlarınıza, ailenize bir microlight gezisi hediye edebilir ya da sevgilinize bulutlar arasında evlenme teklif edebilirsiniz. 

           20 Dakika Tur

                       300 TL

           60 Dakika Tur

                       500 TL

 

GYROCOPTER

Max.Ağırlık : 100 kg

Yaş Limiti : 12 + Yaş

            20 Dakika Tur

                       300 TL

            60 Dakika Tur

                       500 TL

 

 

Thk Gökçen Havacılığın belirlediği 2016 fiyat listesi aşağıdadır.

Nazari ders 1 saat 50 tl
HSD 1li 1 atl. 250 tl
HSD 2li 1 atl. 350 tl
HSD Paket 3000 tl
Tandem 1 atl. 550 tl
Kamera atlayışları 250 tl
Serbest 12000 ft 125 tl
Serbest 13500 ft 150 tl
Paraşüt kirası 1 atl. 25 tl
Paraşüt katlama 20 tl
Yedek katlama 150 tl
Altimetre kirası 1 atl 10 tl
Kask kirası 1 atl. 5 tl
Gözlük kirası 1 atl. 5 tl
Ana paraşüt montaj 100 tl
Wing suit kirası 30 tl